אירועים משפחתיים

 

 

אירועים משפחתיים

קיבוץ צובה מציע לכם שלל אפשרויות לעריכת אירועים קטנים בירושלים, לרבות אפשרויות לינה במלון צובה, שימוש במתקני השעשועים של הקיבוץ, ושלל אפשרויות לפעילויות חברתיות וחווייתיות לאורחי האירוע. בקיבוץ תוכלו ליהנות מאולמות אירועים המותאמים לעריכת אירועים קטנים, חגיגות בר מצווה ובת מצווה, מסיבות ימי הולדת, ימי נישואין וכל אירוע אחר שראוי לחגוג אותו בצורה יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

צוות יועצי אירועים מקצועיים ומאירי פנים

לרשותכם עומדים יועצי האירועים של קיבוץ צובה שיסייעו לכם בהפקת האירוע במקום, ייעצו לכם על פעילויות שתוכלו לשלב באירוע, ועל כל האמצעים הלוגיסטיים הנדרשים להפקת האירוע בצורה שלמה ומושלמת. בכלל זה תוכלו לעשות שימוש בשורה של אולמות, מתחמים מקורים ופתוחים בקיבוץ, וכן בפארק השעשועים קיפצובה. במידה ואתם עורכים אירוע מיוחד הדורש לינה במקום, הקיבוץ יעמיד לרשותכם חדרים במלון צובה שבקיבוץ, ובעלויות מיוחדות לבעלי אירועים.

שלל פעילויות, מתחמים ואפשרויות

אנו נסייע לכם בבחירת המתחם האופטימלי עבור האירוע שלכם, נסייע לכם לשלב פעילויות והפעלות בהנחיית אנשי מקצוע מטעמנו או מטעמכם, עיצוב המקום על פי הצרכים שלכם, מערכות סאונד ותאורה, ארוחות, שתייה ופינוקים לכל אורך האירוע, וכן אטרקציות שונות שתרצו לשלב באירוע. פעילות התיירות של קיבוץ צובה היא פעילות מקצועית המתמחה בהפקת אירועים לארגונים, חברות, וועדים ופרטיים. לרשותנו ידע רב, ונגישות גבוהה לכל האפשרויות להן אתם זקוקים כדי להפיק אירוע מוצלח.

סיוע מלא בהפקה ותיאומים נדרשים עם הגורמים המעורבים

אם אתם מחפשים מקום לאירועים קטנים בירושלים, ואתם רוצים לחגוג את האירוע שלכם באווירה קצת אחרת, בירוק של הרי ירושלים, תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל תשובות על כל השאלות המטרידות אתכם, ולקבל את כל המידע והנתונים הדרושים לכם על מנת לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. יועצי הפקת האירועים שלנו יעמדו לרשותכם כבר מן ההתחלה, ויסייעו לכם החל מהצעד הראשון ועד שיכבו האורות לאחר האירוע. כמו כן, אנו נבצע עבורכם את כל התיאומים הנדרשים אל מול בית המלון בצובה, מתחם הפארק, אולמות האירועים, הקייטרינג ושאר הגופים עימם תעבדו לצורך הפקת האירוע.